KONST / Litografier / Färglitografi 14366049
nr 1436 6049
Lennart Rodhe
(1916-2005), Sverige
Signerad, numrerad 295/360, daterad 1970. Färglitografi, bildmått: 68x51cm, yttermått inklusive ram: 80x61cm
Utrop:
700 kr
Såld:
300 kr
måndag 6 december 2021
kl 20:53:49
6/12 20:48:27
6/12 20:49:19
Lennart Rodhe
Läs mer om Lennart Rodhe